Previous Next

یادمان خلبانان شهید نیروی هوایی ارتش - بهشت زهرا (س)

المان شهدای نهاجا

 

صبح امروز 8 مهرماه 1395 #یادمان خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور جمعی از مسئولین کشوری و لشگری در #بهشت_زهرا (س) افتتاح شد.

به گزارش ایسنا، در مراسم افتتاح یادمان خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس امیر سرتیپ علیرضا برخور، جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش با اشاره به هفته دفاع مقدس و تبریک این هفته به همه ملت ایران گفت: المان و یادمان رشادت‌ها،‌ دلاورمردی‌ها و ایثارگری‌های خلبانان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در همکاری نیروی هوایی و شهرداری تهران در بهشت زهرا (س) ساخته شد و امیدواریم این المان برای نسل جوان کشورمان ایثارگری‌ها و گوشه‌ای دلاورمردی‌های خلبانان نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران را به نمایش بگذارد.

وی در خصوص آمادگی نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران در حفظ و حراست از ایران اسلامی گفت: نیروی هوایی در موقعیتی که لازم بود آمادگی خود را برای حفظ و حراست از کشور نشان داد و امروز نیز با اتحاد با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی آمادگی دفاع از استقلال و کیان کشور را دارد.

به گزارش ایسنا، در ادامه این مراسم اکبر توکلی، مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) نیز با تبریک هفته دفاع مقدس گفت: شهرداری تهران در سال 1395 دسته گلی را به خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس که حافظ امنیت و استقلال کشور بوده‌اند هدیه کرده است.

وی با اشاره به افتتاح المان خلبانان شهید نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران که در بهشت زهرا (س) ساخته شده است گفت: این المان به همه لباس آبی‌های ارتش جمهوری اسلامی ایران تقدیم شده تا یاد و خاطره 1243 شهید نهاجا را زنده نگهدارد.

به گزارش ایسنا، یادمان خلبانان شهید هشت سال دفاع مقدس توسط نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و با مشارکت سازمان بهشت زهرا (س) در گلزار شهدای انقلاب اسلامی ایران همزمان با هفته دفاع مقدس افتتاح شد. این المان یادآور دلاورمردی‌های 1243 شهید نهاجاست که 333 شهید خلبان را به میهن اسلامی تقدیم کرده است و از این میان 214 خلبان در هشت سال دفاع مقدس جان خود را تقدیم حفاظت از استقلال و کیان ایران اسلامی ‌کرده‌اند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

کلیه حقوق این سامانه برای کارگاه پاسارگاد هنر تندیس محفوظ است
طراحی و بهینه سازی iCot Soft